Spouštíme Ochutney.cz

Spouštíme Ochutney.cz Nově spuštěný portál Ochutney.cz slučuje nejlepší funkce komunitních webů do jediného unikátního celku. Ochutney nebude zdaleka jen místem, kam lidé budou moci chodit pasivně za zábavou. Portál bude místem, kde si uživatelé budou moci sami vytvořit svůj vlastní prostor podle jejich zájmů, života a koníčků a interaktivně ho upravovat a sdílet s přáteli.
"Svět kolem nás je plný vjemů a zážitků, o které bychom se chtěli podělit se svými přáteli, rodinou a někdy i s celým světem. Ochutney.cz je jedinečnou příležitostí a místem, jak toho dosáhnout. Uživatelé si zde mohou vytvořit svůj vlastní unikátní svět obklopený přáteli a sdílet s nimi vše co je baví a zajímá,"říká Jana Vyhlídalová, ředitelka útvaru Informačních služeb Telefónica O2 Czech Republic, a.s.

Na ochutney.cz bude možné sdílet s přáteli například fotografie z dovolené, videa z festivalu nebo nejnovější demo své kapely. Největší výhodou pak je, že bude jen na uživateli, jestli například fotografie z dovolené nebo večírku s přáteli nahraje rovnou na akci ze svého telefonu, anebo v klidu po návratu z Kanárských ostrovů doma u počítače. Díky svému vlastnímu prostoru na ochutney.cz tak bude možné sdílet svůj život prakticky minutu po minutě s ostatními, a to bez ohledu na to, jestli uživatel sedí zrovna v obývacím pokoji nebo na druhém konci světa. Tento nový portál kombinuje dohromady všechny výhody a funkce známé z různých komunitních webů. Revoluční možnost nahrávání přímo z mobilních telefonů bude spuštěna již v druhé polovině roku 2008.

Portál Ochutney.cz bude kromě obsahu tvořeného samotnými uživateli navíc plný exkluzivních materiálů a zajímavých bonusů. Díky partnerství s dlouho očekávaným velkofilmem Juraje Jakubiska - Bathory- bude od zítra možno třeba nahlédnout do zákulisí tohoto dosud nejdražšího filmu české historie.