Komunitní portál Pojďsnámi v provozu

Komunitní portál Pojďsnámi v provozu Mysticismus, esoterika, astrologie, náboženství, alternativní medicína, vegetariánství a další témata jsou obsahem webu Pojďsnámi, který společnost Elevator pro svého klienta spustila na konci května. Tyto komunitní www stránky byly poprvé představeny na veletrhu Esoterika. Předpokládá se, že jejich návštěvnost do konce letošního roku překročí 10 000 uživatelů.

Základní osu portálu tvoří možnost vytvoření osobního profilu, díky němuž uživatel rozvíjí komunikaci a vztahy s ostatními, kteří jsou na síti. Web například nabízí příležitost k založení tematických skupin. Jejich členové tak společně sdílejí diskuse, videa a obrázky. Uživatel si navíc může založit vlastní akcie, k nimž přizve ostatní nebo zapsat svoji společnost do katalogu firem. Najdeme zde firmy z oblasti výroby a nabídky ekologických produktů pro domácnost, potravinových doplňků a bylin, kurzů a školení, specializovaných ubytovacích zařízení a další.


V rámci systému je připravený kreditní systém na zpoplatňování některých služeb (přednostní zápis do katalogu firem, vytvoření stránky vlastní akce apod.).


Součástí portálu jsou samozřejmě také blogy, aktuální akce či horoskop.


Tento komunitní projekt naleznete na adrese www.pojdsnami.cz.