Spojené ostrovy s Elevator

Spojené ostrovy s Elevator Společnost Elevator připravila nové www stránky kulturního festivalu United Islands. Prezentace má hned několik zajímavostí: například možnost individuálního vytvoření svého programu, nabídka mapy, kde uživatel nalezne jednotlivá místa konání akce nebo představení hudebních či video ukázek vystupujících. Portál je založený na redakčním systému a zaručuje jednoduchou správu a úpravy.

Kulturní festival s pětiletou tradicí, který se koná se vždy v červnu na pražských vltavských ostrovech, prostřednictvím www stránek uživatelům přehledně přináší nejen program akce, ale i další praktické informace. Po kliknutí na odkaz Mapa se zobrazí celá řada ikon, jež představují každou ze scén a dalších koutů letošního ročníku. V sekci Umělci si uživatel může najít proklik na video z vystoupení, díky čemuž se blížeji seznámí s kvalitou a zaměřením vybraného interpreta. Na webu nechybí ani možnost poslat známému pohlednici festivalu, zúčastnit se soutěží o ceny, vstoupit do fotogalerie, která zachycuje minulé ročníky a shlédnout spot letošního ročníku.


Projekt United Islands má hned několik prestižních partnerů. Jedná se například o České předsednictví Evropské unie, Hlavní město Praha, Dopravní podnik hl. m. Prahy, deník Metro, Český rozhlas a další.


Stránky United Islands naleznete na adrese www.unitedislands.cz.