Stalo se...

OB soutěž pro věrné zákazníky

OB soutěž pro věrné zákazníky

04. 05. 2012 Ve spolupráci s naším klientem Johnson and Johnson jsme pro věrné spotřebitelky OB tamponů připravil českou i slovenskoui internetovou prezentaci soutěže o poukázky na nákup spodního prádla značky TRIUMPH.

Komunitní portál pro gurmány

Komunitní portál pro gurmány

12. 05. 2010 Elevator připravil pro společnost Madeta portál namasle.cz. Portál přitom neslouží pouze jako zdroj informací o vhodných receptech. Interaktivní formou chce především vyvolávat aktivitu jednotlivých uživatelů tak, aby si mohli vyměňovat zkušenosti a názory na vaření a jiné činnosti, které jsou s ním spojeny. Díky odkazu Pozvat přátele se můžete zaregistrovat a podělit se tak o spoustu nových informací. Na serveru navíc nechybějí ani oblíbené soutěže o ceny. Projekt je založen na platformě Scoop Social.

Web jak přestat kouřit v novém

Web jak přestat kouřit v novém

30. 04. 2010 Pro společnost Johnson & Johnson připravil Elevator nový design stránek produktů řady NICORETTE®. Přehlednější a atraktivnější grafika portálu je umocněna jeho obsahem. Struktura se opírá o několik základních témat: Úspěšné odvykání, Otázky a odpovědi a Přípravky NICORETTE®. Portál přitažlivou formou ukáže, jak je také možné přestat kouřit.

Pevnost.cz zve do říše tajemna

Pevnost.cz zve do říše tajemna

28. 04. 2010 Jedinečné útočiště pro všechny milovníky žánrů fantasy, sci-fi a hororu představuje nový portál pevnost.cz, který jsme pro stejnojmenný tištěný magazín připravili. Tento sociální portál slouží k setkávání, sdílení, seznamování a pořádání různých akcí. Také proto si uživatel může na stránkách přečíst reportáže, povídky či recenze televizních seriálů a jiných děl nebo se zúčastnit aktivit celé řady zájmových skupin. Sociální portál pevnost.cz byl vytvořen na platformě Scoop Social.

United Islands of Prague 2010

United Islands of Prague 2010

01. 04. 2010 Pro sedmý ročník hudebního festivalu United Islands jsme připravili nový redakční systém a grafiku festivalového webu. Inovovaná česká a anglická verze stránek vychází z nejnovějších trendů v oblasti webových aplikací včetně takových „vychytávek“, jako je moderní efektní slideshow. Portál je pravidelně aktualizován a s dostatečným časovým předstihem tak představuje akci, která každoročně přiláká stovky návštěvníků. Kromě programu hudebního festivalu a představení jednotlivých interpretů přináší informace, videa a fotografie z uplynulých ročníků a další příspěvky.

20 let od Sametové revoluce on-line

20 let od Sametové revoluce on-line

01. 11. 2009 20 let od vypuknutí Sametové revoluce si veřejnost na mnoha místech České republiky připomenula většinu tehdejších klíčových okamžiků. Obecně prospěšná společnost Opona při té příležitosti zrealizovala celou řadu akcí a projektů. Součástí uvedených aktivit bylo rovněž zprovoznění nových stránek www.oponaops.eu, jejichž přípravu zajišťovala společnost Elevator. Česko-anglická mutace www prezentace má nejen atraktivní design, ale i mnoho dalších zajímavostí: například krátké reportáže z jednotlivých akcí této neziskové organizace, fotografie zachycující jejich atmosféru či další projekty, které širokou veřejnost upozornili na dobu nesvobody. Je symbolické, že právě 20 let od historických událostí vedoucích k pádu totalitního režimu vznikly díky společnosti Elevator www stránky, které na tehdejší dobu vzpomínají.

Reprezentativní představení DVD na internetu

Reprezentativní představení DVD na internetu

14. 10. 2009 Projekt, který přehledně prezentuje nová DVD z nabídky společnosti Urania, je od nynějška k dispozici na stránkách Fit4sex.cz. Uživatelé se zde seznámí jak s obsahem jedinečných fitness cvičení, kterým vévodí hvězdná Tera Patrick, tak s možnostmi, jak si jednotlivé DVD objednat. Díky tomu zájemci ani nemusí vstávat od počítače, protože objednávky jsou samozřejmě on-line. Společnost Elevator tak v předvánočním období zprovoznila www stránky, díky nimž si nové kolekce DVD od Urania najdou mnoho spokojených zákazníků přímo prostřednictvím internetu. Výsledný dojem z prezentace navíc podporuje atraktivní design www stránek.

Elevator vás uvádí NaParket.cz

Elevator vás uvádí NaParket.cz

08. 09. 2009 Společnost Elevator zajistila přípravu a provoz nových stránek, jejichž smyslem je zvýšit atraktivitu tancování, a to zejména u mladé generace. Prezentace nabízí zajímavé informace, možnosti diskusí ale i samotnou komerční stránku projektu - prostor pro nabídku a prodej. Prezentace NaParket.cz proto přináší jak celou řadu aktuálních informací ze světa tance, tak navíc výuková taneční videa, nová alba, či třeba možnost přidání a sdílení nových tanečníků. Nechybějí prokliky na blogy či přehled módy, která je právě in. Na jednom místě tak uživatelé internetu najdou mnoho z toho, co je příznačné pro současnou taneční scénu. NaParket.cz je příkladem kvalitního moderního komunitního serveru.

Elevator pro největší realitní síť Century 21

Elevator pro největší realitní síť Century 21

01. 07. 2009 Vytvořili jsme www stránky pro českou pobočku největší světové realitní sítě Century 21! Společnost u nás má již desítky nových poboček, které nabízejí stovky kvalitních nemovitostí. Proto byly náročné jak přípravné, tak i samotné realizační práce na projektu. Server například nabízí přehled nabízených nemovitostí, jejich export, platformu pro komunikaci a spolupráci mezi jednotlivými makléři a další služby. Vedle nemovitostí se v sytému také spravují jednotlivé developerské projekty.

Spojené ostrovy s Elevator

Spojené ostrovy s Elevator

01. 06. 2009 Společnost Elevator připravila nové www stránky kulturního festivalu United Islands. Prezentace má hned několik zajímavostí: například možnost individuálního vytvoření svého programu, nabídka mapy, kde uživatel nalezne jednotlivá místa konání akce nebo představení hudebních či video ukázek vystupujících. Portál je založený na redakčním systému a zaručuje jednoduchou správu a úpravy.

< Předchozí 12 Další >
 
3