Theta monitor

Theta monitor je specializovaný tréninkový nástroj zaměřený na zlepšování obchodních dovedností prodejních týmů. Platforma byla vyvinuta na klíč dle vzdělávací metodiky společnosti Ottima. Specifická je zejména hodnocením praktických dovedností a evidence zpětné vazby od nadřízených. Vedení organizace má k dispozici aktualizované údaje o zlepšování obchodních dovedností v grafické podobě.
Theta monitor
Klient: Ottima a.s.
Realizace: Červen 2006

Pro více informací klikněte sem

Aplikace je navržena jako dlouhodobá podpora vzdělávání a dalšího zlepšování. Vyhodnocování je prováděno formou absolvování série testů a provedením sebehodnocení. K těmto informacím připojí své hodnocení i trenér a nadřízený. Díky propracovaným reportingovým nástrojům je výsledkem komplexní pohled na individuální profesní růst každého obchodníka, či obchodního zástupce. Theta monitor je doplněn praktickým tréninkem formou seminářů a workshopů a v neposlední řadě také asistencí trenéra, či nadřízeného při konkrétních obchodních jednáních.

Komentář klienta

Společnost Elevator je ceněným partnerem, který citlivě propojuje oblast IT (jejich sféra) a vzdělávání a rozvoj zaměstnanců (naše zaměření). Ve spolupráci jsem vyvinuli aplikaci, která managerům usnadňuje koučink a rozvoj podřízených. Elevátor vždy fungoval jako spolehlivý a flexibilní dodavatel potřebných řešení.
Ondřej Hanuš

Ondřej Hanuš
Ottima a.s.
Vedoucí oddělení podpory

I pro vás můžeme vyvinout vzdělávací platformu na klíč. Kontaktujte mě prosím na telefonním čísle , nebo mi napište.

kontrolní kód