Websitemaster a.s.

Websitemaster a.s.
Websitemaster a.s. je provozovatelem služby eStránky.cz, která slouží uživatelům internetu k snadné tvorbě webových stránek zdarma během několika minut. Projekt byl spuštěn na konci roku 2005. V srpnu 2006 došlo k akvizici projektu vydavatelským domem Sanoma Magazines Praha, který je pobočkou Sanoma Magazines International. Sanoma Magazines patří mezi největší evropská vydavatelství s pobočkami ve více než 12 evropských zemích a časopiseckým portfoliem nabízejícím více než 230 titulů.

Realizovaný projekt

eStránky.cz

Moduly pro projekt eStránky.cz

Realizace: Srpen 2008

Portál eStránky.cz nabízí jednoduchou tvorbu webových stránek. Tento nástroj je v čechách velmi oblíbený, proto se provozovatel rozhodl exapndovat jednak na globální trh a dále lokalizovanými verzemi pro některé země, třeba maďarský eoldal.hu. Takto rozsáhlá expanze si vyžádala vývoj celé řady modulů, která byla svěřena naší společnosti.

Více o projektu...

Komentář klienta

Jsme velice spokojení s odvedenou prací Vašich programátorů. Víme, že je občas těžké dostát našim požadavkům, ale Vy jste to zvládli na jedničku. Nejvíce si ceníme kvalitní komunikace a rychlých reakcí na naše požadavky.
Martin Krudenc

Martin Krudenc
Websitemaster a.s.
Předseda představenstva