Ottima a.s.

Ottima a.s.
Ottima je přední domácí společností, která se zaměřuje na zlepšování pracovních dovedností. Cílem těchto aktivit je zvyšování organizační kapacity firem a organizací, které jsou klienty této společnosti. Z minulosti k nim například patří Danone, Raiffeisenbank, T-Mobile, RWE Transgas, Unipetrol, Unicredit, Zentiva a další. Ottima nabízí komplexní portfolio služeb v oblasti práce s lidmi. To zahrnuje rovněž schopnost definovat a transformovat potřeby klientů do smysluplných řešení s jasně daným cílem. Práce společnosti je založena na jednoznačné orientaci na zvýšení výkonnosti a organizační kapacity svých klientů. Na obdobném základě byl také realizován projekt Theta monitor.

Realizovaný projekt

Theta monitor

Theta monitor

Realizace: Červen 2006

Theta monitor je specializovaný tréninkový nástroj zaměřený na zlepšování obchodních dovedností prodejních týmů. Platforma byla vyvinuta na klíč dle vzdělávací metodiky společnosti Ottima. Specifická je zejména hodnocením praktických dovedností a evidence zpětné vazby od nadřízených. Vedení organizace má k dispozici aktualizované údaje o zlepšování obchodních dovedností v grafické podobě.

Více o projektu...

Komentář klienta

Společnost Elevator je ceněným partnerem, který citlivě propojuje oblast IT (jejich sféra) a vzdělávání a rozvoj zaměstnanců (naše zaměření). Ve spolupráci jsem vyvinuli aplikaci, která managerům usnadňuje koučink a rozvoj podřízených. Elevátor vždy fungoval jako spolehlivý a flexibilní dodavatel potřebných řešení.
Ondřej Hanuš

Ondřej Hanuš
Ottima a.s.
Vedoucí oddělení podpory

 
3